O firmie

Projektowanie maszyn

Projektowanie maszyn specjalistycznych to nasza pasja. Z powodzeniem zajmujemy się tym już od 20 lat. Projektujemy i wdrażamy unikalne rozwiązania techniczne w firmach z różnych branż. Nasze biuro konstrukcyjne mieści się we Wrocławiu, lecz nasi klienci to firmy z całego świata. Do każdego nowego wyzwania podchodzimy indywidualnie. Przygotowując projekty maszyn i urządzeń rozważamy wszystkie dostępne możliwości zarówno techniczne jak i organizacyjne.

Etapy pracy

Doświadczenie w projektowaniu

Dzięki współpracy z dużymi firmami w Polsce i za granicą oraz z międzynarodowymi koncernami zdobyliśmy duże doświadczenie projektowe. Wysokie oczekiwania naszych klientów wymagały od nas dużej elastyczności wynikającej często z wewnętrznych standardów oraz z przyjętych norm jakości. Biuro konstrukcyjne CAD-Mech stale współpracuje ze swoimi stałymi klientami z branży motoryzacyjnej i z branży stalowej. Pojawiające się nowe problemy naszych klientów zmuszają nas do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań spełniających stawiane przed nami oczekiwania. Kontakty te i problemy z którymi się spotkaliśmy, wzbogacają nasze możliwości techniczne i dają nam poczucie pewności przy realizacji nawet bardzo trudnych merytorycznie przedsięwzięć. 

Posiadamy profesjonalnie wyszkoloną i doświadczoną kadrę, co pozwala nam zaoferować szeroki zestaw usług. Prowadzimy stałą współpracę z doświadczonymi fachowcami w dziedzinie automatyki, automatyzacji procesów produkcyjnych, logistyki, mechaniki. Wszystko to zapewnia kompleksowe i profesjonalne opracowanie wszelkich zadań o różnych stopniach trudności.

Większość projektowanych przez nas maszyn i urządzeń wykonujemy we własnym zakresie dostarczając klientowi gotowy produkt. Gdy jest to konieczne szkolimy załogę, aby w możliwie krótkim czasie w pełni wykorzystywała możliwości nowego urządzenia.

Nowoczesne rozwiązania

Cały czas dbamy o to, by mieć dostęp do najnowszych rozwiązań i nowoczesnego sprzętu komputerowego, co przyczyni się do poprawy jakości naszych usług i zadowolenia klienta. Nasi konstruktorzy i kreślarze pracują w następujących systemach CAD: AutoCad, Inventor, MicroStation i Solid Works.

Nagrody

Firma Cad-Mech w ostatnich latach dwukrotnie była wyróżniona jako innowacyjna i nowoczesna firma. W 2015 roku otrzymaliśmy "Polską Nagrodę Innowacyjności", a także zostaliśmy uznani za "Symbol Nowoczesnych Technologii".