Aktualności

Wyróżnienie „Rzetelny Pracodawca 2017”

Miło nam poinformować, iż otrzymaliśmy wyróżnienie Rzetelny Pracodawca 2017. Wyróżnienie przyznawane jest przez Polską Agencję Przedsiębiorczości, Dziennik Gazetę Prawną oraz Gazetę Wyborczą. Jury wysoko oceniło politykę personalną firmy Cad-Mech, warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego w naszej firmie.

Konferencja Nowe Projekty

Pod koniec listopada 2016 roku w Warszawie odbyła się konferencja zorganizowana przez Parlamentarny Zespół Górnictwa i Energii na temat współpracy państwa i jednostek samorządu  terytorialnego wraz przedsiębiorcami. Na konferencji omawiano nowe projekty w górnictwie i energetyce z udziałem wielu zaproszonych gości.

Byliśmy na konferencji poświęconej OZE

20 grudnia w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu odbyła się konferencja na temat odnawialnych źródeł energii (OZE). Jej celem było określenie wspólnych działań wielu podmiotów w celu efektywnego wykorzystania zapisów ustawy o OZE.

Realizujemy kolejne projekty unijne

Nasza firma pozyskała środki finansowe z Funduszy Europejskich na budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego zaawansowanych proekologicznych rozwiązań termochemicznych oraz na rozpoczęcie produkcji innowacyjnych, kompaktowych modułów wytwarzania energii elektrycznej z biomasy dzięki wdrożeniu wyników prac B+R.

O naszej firmie w prasie

Na przestrzeni lat informacje na temat naszej firmy ukazywały się w największych polskich gazetach i portalach. Poniżej prezentujemy kilka artykułów na temat działalności naszej firmy, jakie ukazały się w prasie. Zapraszamy do lektury.

"Demonstrator+" już na ukończeniu

Zbliżamy się do końca prac nad projektem "Program Demonstrator+" współfinansowanym przez Unię Europejską. W jego ramach tworzymy i testujemy kompaktowy moduł wytwarzania energii elektrycznej z biomasy. Projekt zostanie ukończony z końcem października 2016 roku.