Aktualności

Efektywna Firma 2016

W dniu 18 września 2017 roku otrzymaliśmy informację, iż firma Cad-Mech otrzymała tytuł Efektywnej Firmy 2016. To efekt naszej działalności, która została pozytywnie oceniona prez Instytut Europejskiego Biznesu. Cad-Mech znalazł się na 427. miejscu wśród 2020 firm.

Cad-Mech Gepardem Biznesu

Miło nam poinformować, że nasza firma została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu za wyniki finansowe za rok 2016. Otrzymaliśmy wyróżnienie Geparda Biznesu 2016, a także Efektywnej Firmy 2016 oraz Mocnej Firmy Godnej Zaufania 2016. Nasza firma uplasowała się na 83. miejscu na ponad 2700 firm.

Dołączamy do Karkonoskiego Klastra Energii

Firma Cad-Mech dołączyła do Karkonoskiego Klastra Energii. Jest to jeden z pierwszych klastrów energii w Polsce. Celem Klastra jest prowadzenie działań zmierzających do spopularyzowania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii (OZE) oraz propagujących "zieloną energię".

Wyróżnienie „Rzetelny Pracodawca 2017”

Miło nam poinformować, iż otrzymaliśmy wyróżnienie Rzetelny Pracodawca 2017. Wyróżnienie przyznawane jest przez Polską Agencję Przedsiębiorczości, Dziennik Gazetę Prawną oraz Gazetę Wyborczą. Jury wysoko oceniło politykę personalną firmy Cad-Mech, warunki pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego w naszej firmie.

Konferencja Nowe Projekty

Pod koniec listopada 2016 roku w Warszawie odbyła się konferencja zorganizowana przez Parlamentarny Zespół Górnictwa i Energii na temat współpracy państwa i jednostek samorządu  terytorialnego wraz przedsiębiorcami. Na konferencji omawiano nowe projekty w górnictwie i energetyce z udziałem wielu zaproszonych gości.

Byliśmy na konferencji poświęconej OZE

20 grudnia w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu odbyła się konferencja na temat odnawialnych źródeł energii (OZE). Jej celem było określenie wspólnych działań wielu podmiotów w celu efektywnego wykorzystania zapisów ustawy o OZE.

Realizujemy kolejne projekty unijne

Nasza firma pozyskała środki finansowe z Funduszy Europejskich na budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego zaawansowanych proekologicznych rozwiązań termochemicznych oraz na rozpoczęcie produkcji innowacyjnych, kompaktowych modułów wytwarzania energii elektrycznej z biomasy dzięki wdrożeniu wyników prac B+R.